kaptan otomotiv hizmetlerimiz
Aracınız için en iyisi
Peugeot ve Citroen marka araçlarınızın; Periyodik bakım, Check-Up, Onarım, Motor Mekanik, Oto Elektrik, Kaporta, Enjeksiyon Sistemleri, Yedek Parça ihtiyaçlarını karşılamanın yanısıra 7/24 yol yardım hizmeti sunmaktadır.

Kaptan Otomotiv olarak peugeot ve Citroen markalı araçlarınızın kalite devamlılığını ve siz müşterilerimizin sürüş güvenligini sağlamayı ilke edindik. Bu nedenle gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek aracınızın bakım ve onarımlarında Orijinal Test Cihazları kullanarak en az zaman kaybı ile en çok verimi almaktayız.
Periyodik Bakım
Peugeot ve citroen marka araçlarınızın yağ değişiminden fren balata ve disk değişimine, triger setinden debriyaj seti değişimine kadar tüm işlemlerini kaptan otomotiv güvencesi ile yapıyoruz.
Motor Mekanik
Peugeot ve Citroen marka aracınızın mekanik arıza ve bakım işlemleri orjinal arıza tesbit cihazları ve tecrübeli personelimiz aracılığıyla, titizlikle yapılmaktadır.
Elektrik Elektronik
Uzman kadromuzla her türlü elektrik-elektronik arızalırını en kısa sürede çözüyoruz. Servisimizde tüm orjinal test cihazları mevcut olup, her türlü arızayı profesyonel yaklaşımlarla gidermekteyiz.
Yedek Parça
Orijinal yedek parçaya ve eşdeğer yedek parça stoğumuz ile araçlarınızın yedek parça ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Son teknoloji ile üretilen orjinal parçaları hızlı ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
Zorunlu Muayene İşlemleri
Muayene gitmeden önce tüm kontrollerinizi gerçekleştiriyoruz. Aracınızın ağır kusursuz bir şekilde geçmesi için tüm tadilat işlemlerini bilginiz dahilinde yapıyoruz.
7/24 Yol Yardım
Kaptan otomotiv siz değerli araç sahiplerine 7/24 mobil yol yardım hizmeti vermektedir.
(peugeot yol yardım, citroen yol yardım)